2020 Final Roster List

Event ID Timestamp School Skip Third Second Lead Alternate Split Team Skip Split Team Third Split Team Second Split Team Lead Alternate
20013 9/5/2019 13:21 Oklahoma Dan Mason Brendon Golin Nicholas Barbieri DJ Smith  
20014 9/29/2019 19:00 Oklahoma Jeffrey Milne Lucie Cooper DJ Smith Addison Franca  
20015 10/4/2019 20:04 Harvard Kat Lou Lara Teich Kristin Kiley Jeffrey Aceves  
20015 11/16/2019 14:13 MIT Kika, Arias Jerry, Zhang Nicole Seman Christine, Roth  
20016 10/6/2019 15:27 Nebraska Adam Schlichtmann Colin wooldrik Sam Lydiatt Micheal baumfalk  
20017 10/19/2019 13:57 Bowdoin Zack LeBlanc Isabella Vakkur Claire Pierce Abigail Gurgiolo  
20017 10/19/2019 13:31 Harvard Jack Cordes Jack Schroeder Lara Teich Yedong Chen  
20017 10/18/2019 21:50 PennU Sophie Legler Richard Whitaker Abi Szabo Michael Lau  
20017 10/19/2019 13:29 RIT Zachary Blough Ricky Crawford Spencer Vang Emanuel Pappaterra  
20017 10/19/2019 9:51 RPI Evan Mullaney David Palazzo Ross Lancaster Will Muldowney  
20017 10/19/2019 16:37 Split School Team Annalise Simons Emily Lencyk Emma Gaylo Matt Cregan (Villanova)
20017 10/19/2019 11:48 Villanova Edward Keenan Sean Knowles Ben Scott Peter Kratz Matt Cregan  
20017 10/18/2019 21:59 Yale Patrick Huang Christina Papini Jon Michel Emily Peterson  
20018 10/13/2019 15:03 Nebraska Logun Gunderson Bailey Vyhlidal Austin Jeffrey Trevin Likens  
20018 11/8/2019 16:22 WayneState Mason Reynolds Colin Fullinfaw Daniel Schwenneker Heather Ernst  
20019 10/6/2019 15:30 Nebraska Jared Ott Tucker Loosbrock Emily Overend Ashley McMurchie  
20020 10/6/2019 15:36 Nebraska Logun Gunderson Nicholas Lawrence Emily Schuster Luke Schroeder  
20021 10/27/2019 14:52 NDakotaSt John Munich Matt Martin Rachel Kawlenski Lauren Sampson  
20022 10/27/2019 14:55 NDakotaSt Christine McMakin Tyler Milner Connor Dymerski Shelby Moenkedick  
20023 10/27/2019 15:44 Harvard Jack Cordes Yedong Chen Kate Thurmer Alexandra Norris  
20024 10/27/2019 18:53 Oklahoma Jeffrey Milne Lucie Cooper Dan Mason Addison Franca  
20025 10/27/2019 19:28 Colgate Emma Cromwell Seth Bingham Lydia Proskauer Valeria Carrion Benitez n/a  
20025 10/27/2019 19:24 Syracuse Christopher Lorenz Sean Adams Eric Silfies Griffin McMahon  
20026 10/27/2019 19:31 SUNY-Poly Christian Strain Jackson Lanzafame Nick Markessinis Peter Giovi  
20026 10/27/2019 19:35 Syracuse Luke Sanders Quincy Gray Dylan Gawron Matt Aldinger  
20027 11/1/2019 19:28 Carthage Taylor Wegner Cal McCormick Macey Montavon Catherine Spann  
20027 11/1/2019 19:30 Minnesota Callie Wesenick Joshua Schellpfeffer Michael Vogel  
20027 11/1/2019 21:55 Nebraska Logun Gunderson Samantha Lydiatt Kylee Hauxwell Lee Jespersen  
20027 11/1/2019 21:57 Nebraska Tucker Loosbrock Emily Schuster Michael Baumfalk Trevin Likens  
20027 11/1/2019 18:45 StNorbert Joseph Wells Colby Wall Michael Van Natta Ben Gibson Clay Larson  
20027 11/1/2019 18:27 WayneState Jesse Wallerstedt Sam Wesely Emerson Andelt Dalton Klein  
20027 11/1/2019 18:29 WayneState Simon Hoey Mason Reynolds Colin Fullinfaw Heather Ernst  
20027 11/1/2019 18:40 Wisc-GreenBay Daniel Teuscher Max Hazuka Thomas Rathert Rachel Terry
Peyton Koppenhaver, Samantha Verhagen
 
20028 11/2/2019 21:11 Harvard Katherine, Lou Jack, Schroeder Rocky, Li Kristin, Kiley  
20029 11/2/2019 21:33 Harvard Jack, Cordes Julia, Ebert Lara, Teich Alexandra, Norris  
20030 11/3/2019 18:49 Oklahoma Jeffrey Milne Lucie Cooper Casey Casio Dan Mason  
20031 11/3/2019 21:07 Oklahoma Jeffrey Milne Lucie Cooper Casey Cascio Nick Barbieri  
20032 11/4/2019 23:26 NDakotaSt JP munich Matt martin Ty Milner  
20033 11/8/2019 20:58 Harvard Julia Ebert Jack Schroeder Josh Mathews Jeffrey Aceves  
20033 11/19/2019 9:59 MIT Kika, Arias Leanne, Galanek Steven, Burcat  
20034 11/8/2019 21:00 Harvard Jack Cordes Rocky Li Yedong Chen Kristin Kiley  
20034 11/19/2019 12:38 MIT Diana, Faust Kevin, Wang Jerry, Zhang Yuxuan, Lu  
20035 11/9/2019 21:17 Bowdoin Isabella Vakkur Claire Pierce Augie Rice Sean Xie Rachel Nealon  
20035 11/9/2019 21:17 Bowdoin Zachary LeBlanc Matthew Henry Isabel Krogh Khushi Patel Pablo Patel  
20035 11/9/2019 21:41 Castleton Alden Livingston Jaden Luke Kyle Bergstresser Jessica Bickford  
20035 11/9/2019 12:36 Colgate Annalise Simons Emma Gaylo Emma Cromwell Nick DiBrita Julia Birdsall  
20035 11/9/2019 12:37 Colgate Grant Ruback Emily Lencyk Lydia Proskauer Emma Darcy Valeria Carrión Benítez  
20035 11/9/2019 13:02 Cornell Tyler Moeller Jacob Spiegel Brendan Polo Abigail Skalka Desheng Ma  
20035 11/9/2019 17:11 Hamilton Amy Glanzer Molly Healy Emily Moy Megan Buiocchi Josef Komissar  
20035 11/9/2019 19:47 Hamilton Alexander Fergusson Jay Carhart Lillian Behm Brian Gallagher Daniel Noenickx  
20035 11/9/2019 12:33 Harvard Katherine Lou Jack Cordes Angelo Osofsky Kate Thurmer Yedong Chen  
20035 11/9/2019 12:34 Harvard Julia Ebert Jack Schroeder Josh Matthews Jeffery Aceves Paul Kuenzle  
20035 11/9/2019 12:32 MIT Diana, Faust Leanne, Galanek Declan, Gaylo Christine, Roth Walter, Kelso  
20035 11/9/2019 12:34 MIT Kika, Arias Jerry, Zhang Steven, Burcat Yuxuan, Lu Nicole, Seman  
20035 11/9/2019 7:01 Oklahoma Jeffrey Milne Lucie Cooper Dan Mason Nick barbieri  
20035 11/9/2019 21:53 PennState Robert Torres Max Babinec Bryce Buck Jillian Zablocki  
20035 11/9/2019 21:53 PennState Mike Mugno Brendan Liebross Rex Barner Matt Anderson  
20035 11/9/2019 17:09 RIT Zachary Blough Spencer Vang Erik Cowell John Murray  
20035 11/9/2019 17:13 RIT Joseph Urbano Emanuel Pappaterra Mac Neaton Lea MacKnight  
20035 11/9/2019 9:18 RPI Evan Mullaney James Cassidy Izak Safran Andy Farese  
20035 11/9/2019 14:09 RPI Louis Weinkam David Dawnkasiki Colin Goldberg Kaitlyn Holt  
20035 11/9/2019 17:12 Split School Team Patrick Huang (Yale) Richard Whitaker (Penn) RJ Hakes (Penn) Tony Hao(Yale)
20035 11/9/2019 19:52 Syracuse Paul Mokotoff Luke Sanders Christopher Lorenz Quincy Gray Dylan Gawron  
20035 11/9/2019 17:16 Villanova Ed Keenan Ben Scott Josh Guevin Meghan Rice  
20035 11/9/2019 17:17 Villanova Sean Knowles Peter Kratz Matt Cregan Joe Sullivan  
20035 11/9/2019 17:10 Yale Jon Michel Emily Peterson Gregory Dellis Peter Cappaert  
20036 11/10/2019 14:47 Nebraska Adam Schlichtmann Colin Wooldrik Luke Schroeder Trevin Likens  
20036 11/20/2019 22:51 WayneState Dalton Klein Abigail Janousek Cody Craig Stephanie Lopez  
20037 11/10/2019 14:56 Nebraska Logun Gunderson Tucker Loosbrock Ashley McMurchie Lee Jespersen  
20038 11/11/2019 17:13 SUNY-Poly Jackson Lanzafame Bryan Chang Elizabeth Simonelli Nicholas Berube  
20038 11/11/2019 17:13 Syracuse Luke Sanders Chris Lorenz Quincy Gray Dylan Gawron  
20039 11/13/2019 20:36 NDakotaSt JP munich Matthew Martin Rachel kawleski Grace haugen  
20040 11/15/2019 22:06 Nebraska Adam Schlichtmann Jared Ott Emily Overund Tucker Loosbrock  
20041 11/15/2019 19:08 Colgate Emma Cromwell Annalise Simons Seth Bingham Tori Gobo  
20041 11/15/2019 19:05 Hamilton Alex Ferguson Gus Huiskamp Jennifer Fleming Maria Zapata Anika Tullos  
20041 11/16/2019 14:18 Harvard Katherine Lou Jack Schroeder Rocky Li Alexandra Norris  
20041 11/16/2019 13:54 MIT Kika, Arias Diana, Faust Kevin, Wang Declan, Gaylo  
20041 11/15/2019 18:59 PennState Michael S. Maslakowski Nicole Polakovic Harrison Cantor Samuel Futch N/A  
20041 11/15/2019 19:01 PennState James Wendolek Brendan Liebross Gabriella Mentgen Lawrence DiPaolo  
20041 11/17/2019 9:52 RIT Zachary Blough Heather Carswell Trevor Powers Jamel Eason Jak Knefel  
20041 11/17/2019 13:53 RPI Ross Lancaster William Muldowney Kaitlyn Holt David Palazzo  
20041 11/17/2019 13:54 RPI Gideon Bartlett Luke Weinkam Paul Ruziskey Emily Veenhuis  
20041 11/16/2019 14:10 Split School Team Emily Lencyk; Colgate University Emma Gaylo; Colgate University Zhipeng Kui; Hamilton College Emma Darcy; Colgate University
20041 11/16/2019 14:24 Split School Team Jack, Cordes, Harvard Julia, Ebert, Harvard Erik, Cowell. RIT John, Murray, RIT Joe, Urbano, RIT
20041 11/17/2019 13:09 Split School Team Sophie Legler (UPenn) Richard Whitaker (UPenn) Sean Knowles (Villanova) Michael Lau (UPenn)
20041 11/17/2019 13:29 Syracuse Luke Sanders Chris Lorenz Eric Silfies Matthew Aldinger Griffin McMahon  
20041 11/17/2019 13:29 Syracuse Paul Mokotoff Stephanie Schein Sean Adams Jordan Walz Griffin McMahon  
20041 11/27/2019 11:57 Yale Patrick Huang Christina Papini Soren Saggi Elizabeth Olshanetsky  
20041 12/13/2019 10:52 Bowdoin Isabella Vakkur Matthew Henry Claire Pierce Augie Rice Liam Healy  
20042 11/17/2019 14:52 Nebraska Adam Schlichtmann Nicholas Lawrence Sam Lydiatt Jordon Monk  
20042 11/24/2019 14:49 WayneState Sam Wesely Abigail Janousek Emerson Andelt Patrick Hynes  
20043 11/17/2019 14:57 Nebraska Logun Gunderson Emily Schuster Bailey Vyhlidal Ashley McMurchie  
20044 11/17/2019 19:17 Hamilton Jay Carhart Amy Glanzer Molly Healey Emily Moy  
20044 11/17/2019 19:14 SUNY-Poly Jackson Lanzafame Christian Strain Nicholas Markessinis Peter Giovi  
20045 11/18/2019 23:23 NDakotaSt JP Munich Matthew martin Ty milner  
20046 11/20/2019 22:59 NDakotaSt JP Munich Matthew Martin Rachel Kawleski Grace Haugen  
20047 11/22/2019 22:05 Nebraska Adam Schlichtmann Colin Wooldrik Lee Jespersen Tucker Loosbrock  
20048 11/24/2019 14:56 Nebraska Adam Schlichtmann Colin Wooldrik Emily Overund Kyle Hauxwell  
20049 11/24/2019 14:58 Nebraska Logun Gunderson Tucker Loosbrock Nicholas Lawrence Samantha Lydiatt  
20050 11/24/2019 20:18 Harvard Jack Schroeder Josh Mathews Kristin Kiley Paul Kuenzle  
20050 11/24/2019 21:52 Yale Christina Papini Caroline Brown Tony Hao Bryan Bogin  
20051 12/8/2019 15:05 WayneState Jesse Wallerstedt Abigail Janousek Mason Reynolds  
20052 12/2/2019 23:01 NDakotaSt Jp Munich Matt martin Ty milner  
20053 12/9/2019 23:20 NDakotaSt Jp munich Ty Milner Matt martin  
20054 12/6/2019 21:09 Minnesota Callie Wesenick Alex Duhaime Joshua Schellpfeffer  
20054 12/6/2019 21:03 Nebraska Logun Gunderson Colin Wooldrik Ashley McMurchie Trevin Likens  
20054 12/6/2019 21:04 Nebraska Jared Ott Tucker Loosbrock Micheal Baumfaulk Lee Jespersen  
20054 12/7/2019 9:51 WayneState Simon Hoey Dalton Klein Stephanie Lopez Heather Ernst  
20054 12/6/2019 21:07 Wisc-GreenBay Max Hazuka Thomas Rathert Michael Davy NA  
20054 12/7/2019 9:26 Wisc-GreenBay Daniel Teuscher Richard Perschon Rachel Terry Peyton Koppenhaver  
20054 12/6/2019 21:13 Wisc-StevensPt Stephen Bayba Sawyer Cadwell Kayla Guenther Alex Olson  
20054 12/6/2019 21:16 Wisc-StevensPt Noah Behling Sydney Simonson Layne Leege  
20055 12/8/2019 12:53 Bowdoin Isabella Vakkur Claire Pierce Isabel Krogh Kushi Patel  
20055 12/8/2019 12:53 Bowdoin Zack LeBlanc Matthew Henry Augie Rice Rachel Nealon Allie Pizzino  
20055 12/6/2019 18:28 Colgate Emma Cromwell Grant Ruback Seth Bingham Joseph Giordano  
20055 12/6/2019 18:51 Hamilton Amy Glanzer Molly Healey Gus Huiskamp Jenn Fleming  
20055 12/6/2019 18:52 Hamilton Alex Fergusson Jay Carhart Ryan Wall Taron Kui  
20055 12/6/2019 21:34 Harvard Jack Cordes Lara Teich Alexandra Norris Robert Blank  
20055 12/6/2019 20:43 MIT Leanne Galanek Kevin Wang Tim Lu Nicole Seman Christine Roth  
20055 12/7/2019 1:00 PennState Matt Anderson Trey Kovalick Scot Sieron Joe Houston  
20055 12/7/2019 1:01 PennState Brendan Liebross Noah Morano Jack Balanzo Aine Kirwan  
20055 12/6/2019 18:57 RIT Ben Yager Erik Cowell Trevor Powers Jamel Eason  
20055 12/6/2019 21:18 RIT Joseph Urbano Emanuel Pappaterra John Murray Lea MacKnight  
20055 12/7/2019 0:56 RPI Evan Mullaney David Dawnkaski Kaitlyn Holt Colin Goldberg Ross Lancaster  
20055 12/6/2019 18:55 Split School Team Aldin Livingston (Castleton) Jaden Luke (Castleton) Luke Weinkam (RPI) Daniel Dawnkaski (RPI)
20055 12/6/2019 21:33 Split School Team Jack Schroeder (Harvard) Christina Papini (Yale) Elizabeth Olshanetsky (Yale) Kristin Kiley (Harvard)
20055 12/12/2019 15:12 Split School Team Sophie Legler (UPenn) Richard Whitaker (UPenn) Richard J. Hakes (UPenn) Gideon Bartlett (RPI)
20055 12/6/2019 18:37 SUNY-Poly Jackson Lanzafame Bryan Chang Nicholas Markessinis Elizabeth SImonelli  
20055 12/6/2019 19:04 Syracuse Paul Mokotoff Chris Lorenz Griffin McMahon Jordan Walz  
20055 12/6/2019 19:05 Syracuse Luke Sanders Sean Adams Dylan Gawron Matt Aldinger  
20055 12/6/2019 18:38 Villanova Ed Keenan Sean Knowles Peter Kratz Joe Sullivan Katherine Reiter  
20055 12/6/2019 20:59 Yale Michael Cohen Caroline Brown Isabelle Top Bryan Bogin  
20056 12/13/2019 22:08 Nebraska Jared Ott Emily Schuster Ashley McMurchie Jordon Monk  
20057 12/15/2019 18:03 Hamilton Amy Glanzer Alex Fergusson Ryan Wall Lily Behm  
20057 12/15/2019 18:06 Colgate Grant Ruback Annalise Simons Emma Gaylo Julia Birdsall  
20058 12/16/2019 20:52 NDakotaSt JP Munich Matt Martin Ty Milner Tres grundmeier  
20059 1/4/2020 16:13 NDakotaSt Matthew martin Rachel kawleski Grace haugen  
20059 1/4/2020 16:14 Wisc-StevensPt Noah Behling Sawyer Cadwell Lorenzo Smith  
20059 1/4/2020 16:15 Wisc-StevensPt Stephen Bayba Sydney Simonson Layne Leege Colby Powers  
20059 1/4/2020 16:21 Wisc-GreenBay Max Hazuka Thomas Rathert Richard Perschon Michael Davy  
20059 1/4/2020 16:47 Wisc-GreenBay Daniel Teuscher Rachel Terry Peyton Koppenhaver  
20060 1/6/2020 21:11 NDakotaSt John Munich Tyler milner Matthew Martin  
20061 1/19/2020 14:56 WayneState Simon Hoey Dalton Klein Heather Ernst Paige Hildebrand  
20062 1/19/2020 14:59 Nebraska Jared Ott Emily Overend Anna Fiala Trevin Likens  
20063 1/19/2020 15:06 WayneState Sam Wesely Abigail Janousek Glenn Catt  
20063 1/20/2020 21:20 Nebraska Adam Schlichtmann Tucker Loosbrock Lee Jespersen Luke Schroeder  
20064 1/19/2020 22:23 Yale Jon Michel Elizabeth Olshanetsky isabelle.top@yale.edu Cecilia Zhang Michael Cohen  
20064 1/19/2020 22:35 PennState Michael Mugno Matthew Anderson Michael Maslakowski Nathan Valko  
20065 1/19/2020 22:36 Yale Peter Cappaert Bryan Bogin Jackson Higginbottom Tony Hao  
20065 1/19/2020 22:34 PennState Michael Mugno Matthew Anderson Michael Maslakowski Nathan Valko  
20066 1/19/2020 22:33 Yale Peter Cappaert Bryan Bogin Jackson Higginbottom Tony Hao  
20066 1/19/2020 22:38 PennState Trey Kovalick Jack Balzano Sam Futch Harrison Cantor  
20067 1/19/2020 22:29 Yale Jon Michel Elizabeth Olshanetsky Isabelle Top Michael Cohen  
20067 1/26/2020 18:37 PennState Trey Kovalick Jack Balzano Sam Futch Harrison Cantor  
20068 1/25/2020 13:56 PennState Gabriella Mentgen Olivia Hage Ruby Rodriguez Jamie Yaukey  
20068 1/25/2020 22:54 Villanova Sean Knowles Matt Cregan Joe Sullivan Riley Brady  
20069 1/25/2020 14:09 PennState Rex Barner Brendan Liebross Jon Flatley Jonah Rosen  
20069 1/25/2020 22:47 Villanova Edward Keenan Benjamin Scott Katherine Reiter Liam Woods  
20070 1/25/2020 22:37 PennState Rex Barner Brendan Liebross Jon Flatley Jonah Rosen  
20070 1/25/2020 22:53 Villanova Benjamin Scott Edward Keenan Katherine Reiter Liam Woods  
20071 1/25/2020 22:38 PennState Rex Barner Brendan Liebross Jon Flatley Jonah Rosen  
20071 1/25/2020 22:55 Villanova Sean Knowles Matt Cregan Joe Sullivan Riley Brady  
20072 1/25/2020 22:39 PennState Michael Mugno Trey Kovalick J.P. Grattan Gabriella Mentgen  
20072 1/25/2020 22:52 Villanova Edward Keenan Benjamin Scott Katherine Reiter Liam Woods  
20073 1/25/2020 22:39 PennState Trey Kovalick Michael Mugno Gabriella Mentgen Ruby Rodriguez  
20073 1/25/2020 22:56 Villanova Joe Sullivan Sean Knowles Matt Cregan Riley Brady  
20074 1/25/2020 16:02 UPenn Sophie Legler Zuqi Fu (Julia) Marko Zotovic Miko Stulajter  
20074 1/25/2020 16:01 PennState Mike Mugno Trey Kovalick Rex Barner J.P. Grattan  
20075 1/25/2020 15:25 UPenn Sophie Legler Patrick Schafer Zuqi Fu (Julia) Miko Stulajter  
20076 1/20/2020 16:12 ColbyCollege Avery Munns Ella Hommeyer Jackie Lermond Megan Hartnett  
20076 1/27/2020 11:39 Bowdoin Isabella Vakkur Isabel Krogh Matthew Henry Josh-Pablo Patel Gabby Unipan  
20076 1/27/2020 11:44 Bowdoin Zachary LeBlanc Claire Pierce Augie Rice Grace Bukowski-Thall Angus Zuklie  
20076 1/27/2020 16:02 Harvard Katherine Lou Kristin Kiley Jack Cordes Lara Teich  
20076 1/27/2020 16:03 Split School Team Kevin Wang (MIT) Jack Schroeder (Harvard) Christine Roth (MIT) Brett Monson (Harvard)
20076 1/28/2020 15:12 Hamilton Alexander M. Fergusson Lillian D Behm Josef S Komissar Jennifer M Fleming  
20076 1/28/2020 20:32 RPI Ross Lancaster Kaitlyn Holt William Muldowney Colin Goldberg  
20076 1/28/2020 20:38 Split School Team Alex Blair, UMaine James Cassidy, RPI Erin MacAskill, UMaine Emily Veenhuis, RPI
20076 1/29/2020 10:08 Yale Jon Michel Christina Papini Peter Cappaert Tony Hao  
20076 1/30/2020 11:23 RIT Erik Cowell Morgan Shine Ben Yager Emanuel Pappaterra  
20077 1/24/2020 23:37 NDakotaSt Jp munich Matthew martin Ty milner Rachel kawleski  
20077 1/24/2020 23:39 NDakotaSt Timothy Hodek Ethan Sampson Christine McMakin Lauren Sampson  
20077 1/26/2020 14:56 NotreDame Matthew Lothrop Jacob Plocher Matthew Misch Jacquelyn Folts  
20077 1/27/2020 15:53 Minnesota Callie Wesenick Joshua Schellpfeffer Connor Boehm  
20077 1/28/2020 2:54 Wisc-StevensPt Layne Leege Sydney Simonson Kayla Guenther Amber Micoliczyk Sydney Opdahl  
20077 1/28/2020 2:52 Wisc-StevensPt Noah Behling Sawyer Cadwell Stephen Bayba Lorenzo Smith Alex Olson  
20077 1/28/2020 17:23 Wisc-GreenBay Richard Perschon Thomas Rathert Michael Davy  
20077 1/28/2020 18:48 Nebraska Adam Schlichtmann Nicholas Lawrence Bailey Vyhlidal Luke Schroeder  
20077 1/28/2020 18:49 Nebraska Jared Ott Emily Overund Jordon Monk Ashley McMurchie  
20077 1/29/2020 9:16 WayneState Jesse Wallerstedt Mason Reynolds Glenn Catt  
20077 1/29/2020 9:17 WayneState Simon Hoey Dalton Klein Heather Ernst Stephanie Lopez  
20077 1/29/2020 12:48 Denver Melia Ortiz Todd Webb Brody Gardner Sophie Fitzgerald  
20077 1/29/2020 12:52 Denver Cory Vandenberg Kaitlyn Shafer Mariah Medina Kate Pletcher  
20077 1/29/2020 12:53 Denver Rachel Gano Daniel Volin Glenn Romer  
20077 1/30/2020 12:43 Wisc-GreenBay Daniel Teuscher Max Hazuka Rachel Terry Peyton Koppenhaver  
20078 1/26/2020 18:19 Syracuse Sean Adams Eric Silfies Paul Mokotoff  
20078 1/26/2020 18:23 Hamilton Molly Healey Zhipeng Kui Anika Tullos Jacquelin Prunier  
20079 1/26/2020 18:26 Syracuse Luke Sanders Chris Lorenz Quincy Gray Matt Aldinger  
20079 1/26/2020 18:28 Hamilton Brian Gallagher Lillian Norton-Brainerd Rachel Hill Clara Walling  
20080 1/27/2020 20:46 NDakotaSt John munich Ethan sampson Tyler milner Matt martin  
20081 2/1/2020 8:41 Denver Melia Ortiz Sophie Fitzgerald Todd Webb Brody Gardner  
20081 2/1/2020 8:43 Denver Cory Vandenburg Rachel Gano Stephen Nugent Daniel Volin  
20081 2/1/2020 8:44 Denver Kaitlyn Shafer Mariah Medina Kate Pletcher Emma Soderstrom  
20081 1/31/2020 20:32 Minnesota Alex Duhaime Callie Wesenick Joshua Schellpfeffer Connor Boehm  
20081 2/1/2020 14:03 NDakotaSt Tim hodek John munich Tyler milner Rachel kawleski  
20081 1/31/2020 21:15 Nebraska Adam Schlichtmann Colin Wooldrik Jordon Monk Anna Fiala  
20081 1/31/2020 21:16 Nebraska Emily Schuster Emily Overend Bailey Vyhlidal Kylee Hauxwell  
20081 1/31/2020 20:38 Oklahoma Edward Thorn Noah Gordon Casey J Cascio Trevin Likens (UNL)  
20081 2/1/2020 11:22 Oklahoma Jeffrey Milne Dan Mason Brendon Golin Nick Barbieri  
20081 1/30/2020 14:04 WayneState Simon Hoey Abigail Janousek Dalton Klein Heather Ernst Glenn Catt  
20081 1/30/2020 14:05 WayneState Jesse Wallerstedt Emerson Andelt Mason Reynolds Colin Fullinfaw Stephanie Lopez  
20081 1/31/2020 20:28 Wisc-StevensPt Layne Leege Sydney Simonson Noah Behling Sawyer Cadwell  
20081 1/31/2020 20:30 Wisc-StevensPt Stephen Bayba Kayla Guenther Kirby Kuehn Amber Micoliczyk Colby Powers  
20082 2/2/2020 2:25 Bowdoin Isabella Vakkur Isabel Krogh Augie Rice Gabby Unipan Sophie Walton  
20082 2/2/2020 2:26 Bowdoin Claire Pierce Angus Zuklie Khushi Patel Pablo Patel Rachel Nealon  
20082 2/3/2020 11:57 Hamilton Emily K Moy Jennifer M Fleming Zhipeng Kui Anika Tullos  
20082 2/3/2020 11:13 Harvard Kristin Kiley Yedong Chen Jeffrey Aceves Kate Thurmer  
20082 2/1/2020 8:54 MIT Kika Arias Leanne Galanek Declan Gaylo Nicole Seman  
20082 2/1/2020 14:29 PennState Jack, Balzano Matthew, Tweedie Lawrence, DiPaolo Nicholas, Sutton  
20082 1/31/2020 19:34 RPI David Palazzo Luke Weinkam Izak Safran Daniel Dawnkaski  
20082 2/1/2020 12:07 Split School Team William Muldowney, RPI Colin Goldberg, RPI Sam Futch, Penn State Benjamin Kelly, PRI
20082 2/3/2020 11:58 Split School Team Mac Neaton, RIT Josef S Komissar, Hamilton Jamel Eason, RIT Megan L Buiocchi, Hamilton
20082 2/2/2020 10:04 UPenn Richard Whitaker Richard Jason Hakes Frank Hong Max Potlov  
20082 2/6/2020 7:51 Syracuse Paul Mokotoff Eric Silfies Sean Adams Jacob Kahane  
20083 2/3/2020 13:08 Bowdoin Zack LeBlanc Matthew Henry Teagan Ryan Maynor Loaisiga  
20083 2/1/2020 16:24 Colgate Grant Ruback Emma Gaylo Nick DiBrita Allison Carpenter Julia Kasperkowicz  
20083 2/1/2020 16:26 Colgate Emma Cromwell Emily Lencyk Victoria Gobo Emma Darcy  
20083 2/3/2020 11:28 Hamilton Alexander M Fergusson Ryan H Wall Molly A Healey Jacquelin E Prunier  
20083 2/3/2020 11:09 Harvard Jack Cordes Jack Schroeder Brett Monson Lara Teich  
20083 1/31/2020 18:36 MIT Diana Faust Kevin Wang Christine Roth Yuxuan (Tim) Lu Swapnil Garg  
20083 2/1/2020 23:41 PennState Gabriella mentgen Nicole polakovic Alexandra melton Aine kirwan  
20083 2/1/2020 20:43 RIT Joseph Urbano Morgan Shine Trevor Powers Joseph Mitchell  
20083 1/31/2020 18:09 RPI David Dawnkaski Kaitlyn Holt Ross Lancaster James Cassidy  
20083 2/2/2020 11:27 Syracuse Luke Sanders Chris Lorenz Quincy Gray Dylan Garwon  
20083 2/1/2020 15:20 UPenn Sophie Legler Woody Bu Patrick Schaefer Abigail Szabo  
20083 2/2/2020 14:04 Yale Emily Peterson Bryan Bogin Jackson Higginbottom Tony Hao  
20083 2/4/2020 20:28 Villanova Sean Knowles Peter Kratz Matt Cregan Liam Wood  
20083 2/4/2020 20:29 Villanova Edward Keenan Ben Scott Joe Sullivan Katherine Reiter  
20084 2/2/2020 16:35 Colgate Grant Ruback Emma Gaylo Nick DiBrita Victoria Gobo  
20084 2/2/2020 16:35 SUNY-Poly Jackson Lanzafame Christian Strain Peter Giovi Nicholas Berube  
20085 2/6/2020 18:35 Split School Team Matt Cregan, Villanova Riley Brady, Villanova Sean Adams, Syracuse Liam Woods, Villanova
20085 2/6/2020 10:45 Bowdoin Isabella Vakkur Zachary LeBlanc Matthew Henry Claire Pierce  
20085 2/6/2020 10:47 Bowdoin Isabel Krogh Teagan Ryan Pablo Patel Esteban Guzman  
20085 2/6/2020 12:44 Castleton Alden Livingston Jaden Luke Rebbeca Corsette Kyle Bergstresser  
20085 2/6/2020 18:37 Colgate Grant Ruback Emma Cromwell Emma Gaylo Allison Carpenter  
20085 2/6/2020 18:38 Colgate Seth Bingham Lydia Proskauer Julia Birdsall Julia Kasperkowicz  
20085 2/8/2020 7:27 Cornell Tyler Moeller Jacob Spiegel Brendan Polo Desheng Ma  
20085 2/5/2020 19:27 Hamilton Alexander M Fergusson Ryan H Wall Lillian D Behm Jennifer M Fleming Zhipeng Kui  
20085 2/7/2020 16:40 Harvard Katherine, Lou Julia, Ebert Jack, Cordes Jack, Schroeder  
20085 2/7/2020 15:33 MIT Arias, Kika Diana, Faust Leanne, Galanek Walter, Kelso  
20085 2/6/2020 18:38 PennState Robert Torres Maxwell Babinec Nathan Valko Eric Belles Matthew Tweedie  
20085 2/6/2020 18:41 PennState Rex Barner Matthew Anderson James Wendolek Michael Mugno  
20085 2/7/2020 20:32 RIT Joseph Urbano Morgan Shine Ben Yager Emanuel Pappaterra  
20085 2/7/2020 20:34 RIT Erik Cowell Mac Neaton Jak Knefel Tyla Payano Bermudez  
20085 2/7/2020 18:10 RPI David Dawnkaski Kaitlyn Holt Ross Lancaster James Cassidy  
20085 2/7/2020 18:11 RPI Colin Goldberg Andrew Farese Matthew McCabe Claire Gottardi  
20085 2/5/2020 18:27 Split School Team Peter Cappaert, Yale Caroline Brown, Yale Isabelle Top, Yale Molly Healey, Hamilton Emily Moy, Hamilton
20085 2/7/2020 15:32 Split School Team Nathaniel, Bailey, MIT Declan, Gaylo, MIT Steven, Burcat, MIT Dylan, Gawron, Syracuse
20085 2/7/2020 21:13 Split School Team Kristin, Kiley, Harvard Lara, Teich, Harvard Brett, Monson, Harvard Griffin, McMan, Syracuse
20085 2/6/2020 9:53 SUNY-Poly Jackson Lanzafame Nicholas Markessinis Elizabeth Simonelli Peter Giovi Robbie Zambito  
20085 2/6/2020 11:02 Syracuse Paul Mokotoff Luke Sanders Chris Lorenz Matthew Aldinger Jacob Kahane  
20085 2/8/2020 7:12 UPenn Sophie Legler Richard Whitaker Frank Hong Marko Zotovic  
20085 2/6/2020 18:38 Villanova Sean Knowles Ben Scott Peter Kratz Katherine Reiter  
20085 2/5/2020 18:28 Yale Patrick Huang Jon Michel Christina Papini Emily Peterson  
20086 2/8/2020 11:09 Carthage Brandyn Kirchhoff Cal McCormick Maile Riedel Mira Parker  
20086 2/7/2020 20:20 Minnesota Callie Wesenick Joshua Schellpfeffer Billy Wencl Sierra Nutter  
20086 2/6/2020 21:56 NDakotaSt Matt Martin Tyler Milner Rachel Kawleski Grace Haugen  
20086 2/8/2020 8:35 Nebraska Adam Schlichtmann Colin Wooldrik Nicholas Lawrence Luke Schroeder  
20086 2/8/2020 8:50 Nebraska Logun Gunderson Emily Schuster Samantha Lydiatt Anna Fiala  
20086 2/7/2020 20:34 Split School Team Stephen Bayba UWSP Kayla Guenther UWSP Anna Peloquin UWEC Kate Coenen UWEC
20086 2/8/2020 11:11 Split School Team Emily Overend-Nebraska Alex Duhaime-Minnesota Jared Ott-Nebraska Robert Axtel- Minnesota
20086 2/6/2020 11:40 WayneState Sam Wesley Emerson Andelt Glenn Catt Cody Craig  
20086 2/8/2020 8:41 Wisc-GreenBay Mckinley lentz Thomas Rathert Richard Perschon Michael Davy  
20086 2/7/2020 20:31 Wisc-StevensPt Noah Behling Sawyer Cadwell Sydney Simonson Layne Leege  
Disallowed - Past Deadline 2/9/2020 15:06 WayneState Dalton Klein Colin Fullinfaw Stephanie Lopez Paige Hieldebrand  
Disallowed - Past Deadline 2/9/2020 15:06 Creighton Desiree Redick Sydney Kennedy Robert Hopkins Molly Dolan  
Disallowed - Past Deadline 2/9/2020 15:22 Split School Team Simon Hoey - WayneState Abigail Janousek - WayneState Patrick Hynes - WayneState Mel Hahn - Creighton